Published On: 31 Gusht, 2016

Zyrtare: Zbulohen fanellat e Kosovës për eliminatoret ‘Rusia 2018’

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka zbuluar fanellat edhe sponsorët e rinj të përfaqësuese së Kosovës

Pas publikimit të lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Finlandës, e cila luhet me 5 shtator në kuadër të eliminatoreve për ‘Rusia 2018’, Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka zbuluar edhe fanellat me të cilat do të luajë Kosova në këto eliminatore.

Lojtarët e Kosovës do t’i bartin fanellat e kompanisë së veshmbathjeve sportive, PUMA , përcjell Express.

Kurse, FFK ka zbuluar edhe sponsorët e ri të Kosovës në një konferencë për media. Vala dhe Teb Bank do të sponsorizojnë Kosovën në eliminatoret për ‘Rusia 2018. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...