Published On: 30 Gusht, 2016

Zyrtare: Rrahmani transferohet te Dinamo Zagreb (Foto)

Amir Rhamani, mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, është transferuar te gjiganti kroat, Dinamo Zagreb

Anëtari i përfaqësueses së Kosovës, Armir Rrahmani edhe zyrtarisht është pjesë e gjigantit kroat, Dinamo Zagreb.

“Nga sot jam futbollist i GNK Dinamo Zagreb, klubit kampion dhe me te madh me Ballkan. Falënderoj publikisht RNK Split për një vit te shkëlqyer te kaluar aty”, ka shkruar Rrahmani në Facebook.

Dinamo është pjesë e Grupit H në Ligën e Kampionëve së bashku me Juventusin, Sevillan dhe Lyonin, shkruan Gazeta Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...