Published On: 24 Qershor, 2016

Zyrtare: Reali dhe Ateltico vijnë në Kosovë (Foto)

Gjatë kësaj vere në Kosovë, do të organizohet një kamp për zbulimin e futbollistë të rinj.

Në këtë kamp do të marrin pjesë trajnerë më përvojë në skuadra të mëdha si Real Madrid apo Atletico Madrid, transmeton Gazetaolle.com.

Kryetrajner i kampit do të jetë Juanjo San Roman.

Të gjithë të interesuarit rreth pjesëmarrjes në këtë kampe, paraprakisht duhet të regjistrohen për ta shpalosur talentin e tyre.

Kampi do të mbahen në Lipjan teksa tashmë është organizuar edhe transporti fëmijëve.

realit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...