Published On: 7 Korrik, 2017

Zyrtare: Real Madrid prezanton përforcimin e ri (Video)

  • Real Madrid ka njoftuar zyrtarisht për rikthimin e Jesus Vallejo në ekip pas një sezoni i huazuar te skuadra gjermane, Eintracht Frankfurt.

Në fakt Vallejo ishte transferuar në vitin 2015 nga Zaragoza, ku sezonin e parë kishte qëndruar i huazuar te ajo skuadër, ndërsa sezonin që lamë pas ishte në Eitracht Frankfurt.

Vallejo në Madrid kthehet për të zëvendësuar Pepen, i cili u largua pas 10 viteve për të kaluar në Besiktas./Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...