Published On: 14 Korrik, 2016

Zyrtare: Real Madrid prezanton fanellat e reja për sezoni 2016/17 (Foto)

  • Real Madrid ka prezantuar fanellat e para dhe të dyta për edicionin e ri 2016/17

Më në fund edhe skuadra e Real Madridit ka prezantuar fanellat që do të luaj në Santiago Bernabeu dhe në udhëtim.

Fanellat e para do të jenë me ngjyrë të zakonshme të bardhë dhe me ngjyrë vjollce, të cilat janë prodhuar nga kompania Adidas.

Ndërsa fanellat e dyta janë krejtësisht me ngjyrë vjollce. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...