Published On: 31 Maj, 2016

Zyrtare/ Publikohet lista e EURO 2016, ja kush ikën në shtëpi

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka publikuar paraditen e sotme listën paraprake të lojtarëve që do të debutojë në Euro 2016.

Kjo është lista përfundimtare e lojtarëve që do të marrin pjesë në EURO 2016. Nga lista prej 27 lojtarësh, 4 prej tyre do të ikin në shtëpi, të cilët janë: Rrahmani, Kukeli, Rrashica dhe Veseli.

1 Etrit Berisha
2 Alban Hoxha
3 Orges Shehi
4 Arlind Ajeti
5 Naser Aliji
6 Berat Gjimshiti
7 Mergim Mavraj
8 Lorik Cana
9 Elseid Hysaj

10 Ansi Agolli
11 Ledian Memushaj
12 Ergys Kace
13 Andi Lila
14 Migjen Basha
15 Odise Roshi
16 Ermir Lenjani
17 Herolind Shala
18 Taulant Xhaka
19 Amir Abrashi
20 Bekim Balaj
21 Sokol Cikalleshi
22 Armando Sadiku
23 Shkelzen Gashi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...