Sport Sporti Nderkombetar

Zyrtare: Podolski transferohet në Japoni (Foto)

  • Lukas Podolski edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës japoneze Vissel Kobe

Ish reprezentuesi i Gjermanisë nëpërmjet Twitter ka konfirmuar se karrierën do ta vazhdojë në kampionatin japonez.

“Fillimi i kapitullit tim të radhës”, ka shkruar ish ylli i  Galatasarayt në Twitter, përcjell Express.

Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Interit në dy vitet e fundit ka qenë pjesë e Galatasarayt, ku në 51 ndeshje ka shënuar 20 gola. /Express/

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *