Published On: 29 Shkurt, 2016

Zyrtare: Mësohet data dhe ora e El clcassico

  • Zyrëtarët e La Ligas kanë konfirmuar sot datën dhe orën e derbit më të madh botërorë. 
  • Ndeshja do te luhet me 2 Prill mbrëmjen e së shtunës ne Kamp Nou me fillim nga ora 20:30.
  • Para saj liga do të ketë nje ndërprerje dy javore për shkak të grumbullimit  me Kombetaret qe do të zhvillojnë ndeshjet miqësore te parapara nga Fifa. @shqiptari.eu
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...