Published On: 12 Janar, 2016

Zyrtare: Liverpool transferon mbrojtësin e QPR-së

Liverpool ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e QPR, Steven Caulker.

Pas shumë lajmeve të këqija për lëndime, vjen edhe një lajmi i mirë për tifozët e Liverpoolit.

Liverpool ka përmbyllur edhe një transferim. Trajneri Jurgen Klopp e ka transferuar mbrojtësin Steven Caulker nga Queens Park Rangers.

Ai nuk është blerë përfundimisht dhe vjen në formë huazimi.

Caulker ka qene pjesë e Southampton si huazim, por u largua pasi nuk u aktivizua rregullisht.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...