Published On: 14 Janar, 2016

Zyrtare: Ky është sulmuesi i ri i Monacos

Monaco ka konfirmuar se ata kanë arritur marrëveshje me ish-lojtarin e kombëtares së Brazilit, Vagner Love. Vagner Love shënoi 14 gola për Corinthians sezonin e kaluar, duke ndihmuar skuadrën të shpallet kampion në kampionatin e Brazilin. Love do jetë zëvëndësuesi i Berbatov dhe është shprehur i lumtur me transferimin në Principatë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...