Published On: 3 Gusht, 2017

Zyrtare: Ky është i nominuari i PAN-it për kryetar të Kuvendit

Koalicioni PDK-AAK-Nisma e ka konfirmuar para seancës konstituive se i nominuari i vetëm i këtij koalicioni për kryetar të Kuvendit do të jetë i pari i PDK-së, Kadri Veseli.

Deputetja e kësaj partie, Blerta Deliu-Kodra ka thënë se i dominuari i vetëm i koalicionit fitues të zgjedhjeve është Veseli.

“Në ora 10:00 do të nis seanca dhe i nominuari i vetëm i koalicionit PAN është Kadri Veseli”, ka konfirmuar deputetja e PDK-së.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...