Published On: 14 Prill, 2016

Zyrtarë kurvarë, me pare të shtetit i magjepsin vajzat e reja; e i marrin me vete kudo që shkojnë!

 • Kazanovë, me pare t’shtetit!
 • Nganjëherë kur nuk përmbahen, i shfrytëzojnë zyrat e tyre si dhoma hoteli-me pare t’shtetit;
  U blejnë dhurata. Madje, as orbitat nuk ua blejnë me pare t’vetat-po me pare t’shtetit;

Kimete Berisha

Bëhen ‘dashnorë’ e i magjepsin vajzat e reja e të varfëra me pare t’shtetit;
Ju qesin me hongër pica, e me pi birra, u blejnë çorapa najloni dhe arra të thyera-me pare t’shtetit;
Ua premtojnë parajsën, i punësojnë afër vetes, e i marrin me vete kudo që shkojnë e kudo që shetisin-me pare të shtetit;
Nganjëherë kur nuk përmbahen, i shfrytëzojnë zyrat e tyre si dhoma hoteli-me pare t’shtetit;
U blejnë dhurata. Madje, as orbitat nuk ua blejnë me pare t’vetat-po me pare t’shtetit;
Ua tregojnë botën, u tregojnë se sa e bukur është jeta, me pare t’shtetit;
I mbushin xhipat benzinë, dhe shkojnë me to, ku t’ua do qejfi-me pare të shtetit.
Bëhen macho-man-a, me pare t’shtetit;
Bëhen sadista-me pare t’shtetit;
Bëjnë si të paepur e të pa ngimë-me pare t’shtetit;
Luajnë me dinjitetin e femrës-me pare t’shtetit;
I mashtrojnë-me pare t’shtetit.
I kushtëzojnë e i trajtojnë vajzat, si kukullat-me pare t’shtetit;
Kur mërziten prej tyre-i gjuajnë si leckat, dhe i gjejnë do vajza të tjera, edhe më të mira-me pare t’shtetit;
Kurrë nuk paguajnë asgjë me pare t’vetat.
Shteti ua mban ‘dashnoret’!
Bash kështu, ashiqare, zyrtarë kurvarë dhe të pamoralshëm, që me pare të shtetit bëhen ‘dashnorë’, dhe i heqin zhigjet erotike, s’ka pasur as në komunizëm.
Janë dashnorë shtetëror.
Janë të shëmtuar.
Keqpërdorin buxhetin e shtetit për me nxon femra!
Dhe për me shëru’ komplekset e tyre seksuale.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-shqiperia-ne-kohen-e-skenderbeut-ishte-kater-here-me-e-madhe-se-serbia/

http://www.shqiptari.eu/a-do-te-arrestohet-i-pari-nga-gjykata-speciale-agim-ceku-apo-azem-syla/

 
Displaying 5 Comments
Have Your Say
 1. shqip thotë:

  Megjithate, po ti krahasosh me keta te Shqiperise, harxhokan ma pak pare shteti, se keta tanet i blejne shtepi e makina me pare t’ shtetit.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Krenari thotë:

  Veq Levizja VETEVENDOSJE!,eshte ilaqi apo AnTi-ViRuSsI mE I Mire,per kete matrapaz,qe na bonen horr ne krejt boten ku po shkojn.
  Boni gajret boni,se si te vjen ne pushtet LVV,ka me ju tredh mishin me dana,ju qa i keni bo ktij vendi,ajo ka me ju rregullu mire,ka me qene AnTi-BioTiKi me i fort per ju.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(1)
 3. lumja thotë:

  Po shum e vertet une kam pas punu me nje restsurant &hotel ne kosove kam qen si si kuzhiniere e kon e kam pa une aty tu hi jam befasu…veq di me than se u kan PDKes edhe ende eshte me grua te huaj edhe vajza shum te rea..po neve toka tuhet me na leshu..

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(1)
 4. Xhafer Leci thotë:

  Unë nuk di përsonalisht për as një rast, por kam dëgjue shumëçka,nga dy miqë të mi zyrtarë në institucionet e Kosovës. Jo vetëm zyrtarët, por edhe njerëz të sigurimit, nepër ‘shtëpi sekrete’ i bëjnë këto pisllëqe. Abuzime seksuale, ka pasur edhe nga disa mërgimtarë, bile edhe me të mitura, në Shqipërinë e viteve të 1990-ta. Të njëjtit edhe sot abuzojnë në Kosovë,Shqipëri e Maqedoni..!

  Përgjigjiuni
  Pelqej(6) Nuk Pelqej(2)
 5. asha thotë:

  Ky eshte shteti qe krijuan kta MATRAPAZ ,kta qe e dashkan dhe qe me plote goje mburren me shtetin qe kane krijuar.E gjithe BOTA e shef qe kta vjedhin cfare u del para,dhe kta behen sikur nuk dine gje,thua ti kta jane me t’perkryerit me t’pafajshmit e kesaj bote.madje madje kta disa here i kom degjuar me veshet e mi duke ju lene fajin popullit,kta te gjore qe per kurvni dhe hajni t’vet kane filluar t’gjuajne gure ne kete popullate te perkryer,ne kete RINI t’perkryer qe ua dhane rrugat-mergimin pa deshiren e tyre,ua dhane drogen dhe gjitha t’kqijat pa deshiren e tyre.kta te mjere qe u pasuruan brenda nate,filluan dhe tentuan ta heqin fajin nga vetja dhe tua veshin popullit t’mjere t’pa pune pa asgje.Ah GJYKATE dhe Gjykates kurre diten e juaj mos e pafshi,qe as nuk denuat as nuk e bete punen per te cilen jeni thirrur.Mjeket tane zhvatin perdite pacient,vjedhin edhe ato pak barna qe jone,ato donacione qe vine per t’smuret,vodhen dhe prishen edhe ato pak mjete qe jone vetem e vetem per ti barte pacientet e gjore edhe ashtu me telashet e tyre sa nji ordinanc sa ne tjetren,dhe cfare bejne Gjykatesit tane,ju fusin do leke ne gjepa dhe shkukaten.Ah te mjere o t’mjere qe ska per tu lene as dheu brenda.Mjeket tane punjone ne QKUK ne ORDINANC private dhe ne 2 ose 3 SPITALE PRIVATE qe kane BIRE si kpurdhat pas shiut.KUsh dhe cili MJEK ma thuaj ti mund ta kryej punen brenda 8-orshit si duhet,ku eshte QEVERIA e mutit,ku jone Gjykata,pse mos t’punojne vetem nji vend,ose t’shteit ose privat dhe tu leshohet rruge te tjereve,t’punesohen o te GJORE o MJERANA.Kjo eshte aresyeja qe PACIENTET tane ikin per vizita jashte ketij vendi o te GJORE,sepse ketu mjeku nuk jep rezultat….KU JENI JU ,KU JENI,DEGRADUAT SHENDETESIN ARESIMIN dy shtyllat kryesore te shtetit o te gjore…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(29) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...