Published On: 7 Shtator, 2016

Zyrtare: Kosova në listën për iPhone 7, Serbia jashtë listës (Foto)

Kompania Apple ka konfirmuar zyrtarisht se iPhone 7 do të shitet edhe në Kosovë.

Lista e vendeve ku do të shitet zyrtarisht nga Apple e sheh edhe Kosovën pjesë të saj.

Pjesë e kësaj liste nuk janë Serbia dhe Shqipëria.

 Ky është një tjetër lajm i madh për vendin këtë vit! /Telegrafi/

image

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...