Published On: 7 Janar, 2016

Zyrtare: Januzaj kthehet në United

Manchester United përfundimisht ka kthyer Adnan Januzajn në skuadër.

Manchester United përmes faqes së saj zyrtare ka njoftuar se, Borussia Dortmund ka ndërprerë marrëveshjen për huazimin e Adnan Januzajt.

Lojtari tashmë i është bashkuar skuadrës së parë të Unitedit dhe do të jetë i gatshëm për lojë që në ndeshjen e ardhshme.

Aventura e Januzajt në United ka zgjatur vetëm 6 muaj, pasi lojtari ka luajtur shumë pak, duke startuar vetëm një herë në Bundesliga.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...