Published On: 30 Korrik, 2016

Zyrtare: Interi transferon një lojtar (Foto)

Interi ka kompletuar transferimin e Cristian Ansaldit

Interi ka bërë një transferim të papritur, ai është Cristian Ansaldi, i cili u transferua nga Genoa.

Lajmi është bërë i ditur nga klubi italian përmes rrjeteve sociale. Ansaldi më parë ka luajtur edhe për Atletico Madridin dhe Zenitin. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...