Published On: 4 Korrik, 2017

Zyrtare: Iborra kalon te Leicesteri

Sevilla ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Leicester Cityn për Vicente Iborran.

Shuma e këtij transferimi besohet se është 17 milionë euro, por ende nuk është bërë publike.

Mesfushori me tipare mbrojtëse iu bashkua klubit spanjoll nga Levante në vitin 2013 dhe që nga atëherë bëri paraqitjet të mira.

Në 113 ndeshje për Sevillan ka shënuar 24 gola. /Telegrafi/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...