Published On: 27 Janar, 2016

ZYRTARE: Gervinho transferohet te skuadra Kineze(foto)

  • Gervinho është larguar nga Roma për tu transferuar te skuadra kineze, Hebei China Fortune FC.

Gervinho e ka kompletuar transferimin te skuadra kineze, Hebei, përcjell Lajmi.net.

Klubi nga Kina ia ka paguar Romës 18 milionë euro për reprezentuesin nga Bregu i Fildishtë.

Paraprakisht edhe dy yje tjerë të futbollit europian, Guarin dhe Ramires, janë transferuar në Superligën Kineze.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...