Published On: 16 Shkurt, 2016

Zyrtare: Futbollisti i West Hamit transterohet në Kinë

  • Sulmuesi kroat Nikica Jelavic ka kompletuar transferimin e tij te klubi i divizionit të dytë të Kinës, Beijing Renhe.

Konfirmimin për largimin e tij e ka bërë pronari i West Hamit, David Gold përmes një postimi në Twitter, transmeton Koha.net.

“Jelaviq ka kompletuar transferimin e tij në Kinë te ekipi i divizionit të dytë Beijing Renhe. Paq fat Nikica”, ka shkruar Gold.

Ai i bashkohet yjeve të tjerë të futbollit Ramires, Jackson Martinez dhe Alex Teixeiraa, që nga Evropa janë transferuar në Kinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...