Published On: 21 Mars, 2016

Zyrtare: De Biasi zbulon listën

Gianni De Biasi ka zbuluar listën e futbollisteve të ftuar për dy ndeshjet miqësore ndaj Austrisë dhe Luksemburgut

Selektori i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biassi, gjatë një konference për media të mbajtur në Tiranë, ka zbuluar listën e futbollisteve të ftuar për dy ndeshjet miqësore ndaj Austrisë dhe Luksemburgut (më 26 dhe 29 mars).

Risi në listën e strategut italian është rikthimi i Mërgim Mavrajt, i cili ka munguar në disa ndeshje shkaku i lëndimit.

Gjithashtu, risi është edhe emri i yllit të Vitesses, Milot Rashicës, i cili do të luaj vetëm në ndeshjen ndaj Luksemburug.

Kurse, as kësaj radhe De Biasi nuk e ka ftuar yllin e Konyasporti, Alban Mehën. /Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...