Published On: 30 Shtator, 2016

Zyrtare: De Biasi fton një kosovar të ri në Kombëtare (Foto)

Gianni de Biasi, selektori i Kombëtares shqiptare, ka ftuar në Kombëtaren shqiptare mesfushorin kosovar, Eros Grezda, i cili aktivizohet me skuadrën kroate, Lokomotiva Zagreb.

 

Këtë e ka konfirmuar klubi nga elita e futbollit kroat nëpërmjet një njoftimi për media, shkruan Express. Grezda, i cili më herët ka luajtur me Shqipërinë U21, është ftuar për ndeshjen ndaj Lihtenshtajnit dhe Spanjës.

“Me krenari njoftojmë se Eros Grezda, deri tani pjesë e Shqipërisë U-21, është thirrur për herë të parë nga ekipi A i Shqipërisë për ndeshjet kundër Lihtenshteinit dhe Spanjës”, thuhet në postimin e Lokomotivës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...