Published On: 30 Maj, 2017

Zyrtare: Chelsea shet një lojtar (Foto)

  • Chelsea ka shitur në Bournemouth portierin boshnjak Asmir Begovic

Skuadra e Bournemouth ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë afatgjate me portierin e Chelseat, Asmir Begovic.

Lajmi është konfirmuar nga të dy skuadrat, ndërsa për shërbimet e tij Bournemouth do të paguaj 11.5 milionë euro.

“Bournemouth ka arritur marrëveshje me Chelsean për portierin boshnjak Asmir Begovic. Lojtari do t’i bashkohet skuadrës nga 1 korriku”, thuhet në njoftimin zyrtar të Bournemouth.

Në anën tjetër Begovic ka thënë se është i lumtur me këtë marrëveshje dhe shpreson për një të ardhme më të mirë. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...