Published On: 6 Korrik, 2017

Zyrtare: Casillas mbetet në Porto (Foto)

  • Iker Casillas do të mbetet pjesë e Portos edhe për një sezon

Portieri i famshëm spanjoll, Iker Casillas u ka dhënë fund spekulimeve rreth të ardhmes.

Ish portieri i Real Madridit nëpërmjet një posimi në Twitter ka konfirmuar se do të mbetet pjesë e Portos edhe për një sezon.

“Jam shumë i lumtur që do të vazhdoj edhe një sezon me Porton”, ka shkruar Casillas në Twitter, përcjell Express.

Gjatë kësaj vere ishte përfolur se Casilla ka oferta nga PSG, Marseille, Liverpool, Napoli, Malaga, Las Palmas dhe Real Sociedad. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...