Published On: 25 Gusht, 2016

Zyrtare: Cana mbetet pa skuadër (Foto)

Lorik cana përfundimisht është larguar nga Nantes
Skuadra franceze, Nantes ka njoftuar se Lorik Cana është larguar nga skuadra e tyre pas vetëm një edicioni.

“Lorik Cana është larguar nga skuadra e Nantes. Faleminderit për gjithçka dhe paq fat”, thuhet në njoftimin zyrtar të Nantes.

Ende nuk dihet destinacioni i radhës, por besohet se Cana dëshiron të transferohet në kampionatin amerikan MLS. /Express/
cana_1472140466-8023485

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...