Published On: 20 Korrik, 2016

Zyrtare: Barcelona vazhdon kontratat me dy yje (Foto)

  • Barcelona ka njoftuar se ka vazhduar kontratat me Sergi Samperin dhe Munir El Haddadi

Barcelona nuk ka të ndalur. Përveç përforcimeve, kampioni i La Ligas ka nisur t’i blindoj edhe yjet e rinj.

Ekipi nga ka njoftuar se ka vazhduar kontratat me Sergi Samperin dhe Munir El Haddadi.

Të dy lojtarët kanë vazhduar kontratat deri në vitin 2019. Kurse, kaluzola e kontratës së El Haddadi do të jetë 60 milion euro, kurse e Samperit 50 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...