Published On: 8 Prill, 2016

Zyrtare: Barcelona pa MSN’në ndaj Sociedadit

  • Barcelona do të jetë pa sulmuesin më në formë, Luis Suarez, për ndeshjen e ardhshme kundër Real Sociedadit në La Ligë

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, do të mungojë ndaj Real Sociedadit për shkak të kartonave të verdhë, i cili mori të pestin në El Clasico ndaj Real Madridit.

Me këtë rast, Suarez do të pushoj dhe do të jetë i gatshëm për sfidën e së mërkurës ndaj Atletico Madridit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...