Published On: 19 Prill, 2016

Zyrtare: Avdijaj vendos të luaj për Shqipërinë

Donis Avdijaj përfundimisht ka vendosur që të luaj për kombëtaren shqiptare.

Sulmuesi shqiptar, Donis Avdijaj, i cili është lojtar i Schalkes i huazuar në Sturm Gratz, ka vendosur që përfundimisht të luaj për Shqipërinë.

Ai ka thënë se këtë vendim e ka marrë me familje dhe se dëshiron të luaj për flamurin kuq e zi, pasi e ka në gjak, në zemër.

“Dua të luaj për flamurin kuq e zi. E kam në gjak, e kam në zemër. Për këtë punë vendos baba. Kur vendos baba, vendos baba”, ka thënë Avdijaj gjatë një interviste.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...