Published On: 30 Gusht, 2017

Zyratre: Manaj nënshkruan me skuadrën spanjolle (Foto)

  • Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj edhe zyrtarisht është lojtar i ri i Granadas

Skuadra spanjolle Granada dhe Inter kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të Rey Manajt me mundësi blerje në vitin 2018.

Manaj do të prezantohet sot nga ora 19:00 si lojtar i Granadas, skuadër e cila garon në Segunda Division.

“Granada dhe Inter kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit shqiptar Rey Manaj deri në korrik të vitit 2018. Ne kemi mundësi ta blejmë lojtarin në fund të kësaj periudhe”, thuhet në njoftimin zyrtar. /Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/sport/zyratre-manaj-nenshkruan-me-skuadren-spanjolle-foto-426855/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...