Published On: 25 Qershor, 2016

Zvicër –Poloni, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

  • Zvicra e shqiptarëve dhe Polonia do të përballen, sot nga ora 15:00, në kuadër të 1/8 së finales në Euro 2016

Është territor i panjohur për Zvicrën e Poloninë, që në fazën nokaut të kampionateve evropiane janë për herë të parë. Në fakt, para Euro 2016, Polonia nuk kishte asnjë fitore në këtë ngjarje.

Tash të dy përfaqësueset e gjejnë veten në të ashtuquajturën “gjysmën e duhur të shortit” dhe një prej tyre do të jetë për herë të parë në çerekfinale.

Sipas bastoreve mundësin më të mirë për ta arritur këtë qëllim e ka Polonia, e cila për fitore ka kuotën 2.65. Kurse, fitorja e Zvicrës është kotuar me 3.30 euro. Ndërsa, barazimi ka kuotën 2.90 euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...