Published On: 17 Gusht, 2016

Zvicër: Mbytet kosovari 21 vjeç

Kosovari 21 vjeçar, i cili gjendej për vizitë në Avenche të Zvicrës, u nxjerr i vdekur nga fundi i liqenit “Murten” mbrëmë rreth orës 19:00.

I riu ishte duke notuar në një platformë e cila gjendej 150 metra larg bregut, në afërsi të një kampingu dhe nga ai moment ai u shpall i zhdukur.

Policia së bashku me qytetarët dhe ekipet e tjera të shpëtimit arritën ta gjenin kufomën e tij pas tri

orëve.

Kufoma është dërguar për obduksion dhe policia nuk jep detaje të tjera për rastin, transmeton Gazeta Blic.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...