Published On: 3 Shkurt, 2016

Zuri të dashur gruan e shoku, më pas…

Një 37-vjeçar ka arritur të krijojë një lidhje intime me gruan e shokut të ngushtë dhe pasi ajo është divorcuar nga bashkëshorti, 37-vjeçari me iniciale V.T bashkë me D.K janë larguar në Kosovë.

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 1 vit burg burrin me iniciale V.T, pasi tentoi ta shiste tek disa shtetas serbë gruan e shokut.

 Gazeta ‘Shqiptarja.com’ shkruan sot se e dëmtuara kishte bërë denoncim në polici ndaj 37-vjeçarit më 26 Maj 2015.

“Me V.T jam njohur si shoku i burrit tim i cili vinte me gruan e tij M.T në shtëpinë tonë. Nga mosmarrëveshjet që kisha me burrin dhe keqtrajtimet më detyruan të lidhesha me shtetasin V.T me të cilin bashkëjetova tre vite. Mbas një viti filluan problemet në çift, pasi V donte të më shiste te një serb për shumën 10 mijë euro dhe të punoja në lokalet e natës në Kosovë dhe Zvicër”,- ka thënë e dëmtuara në gjykatë.

37-vjeçari shkonte shpesh me gruan e tij për vizitë tek shtëpia e shokut të ngushtë. Këtu nisi dhe historia e tij me bashkëshorten e shokut, e cila u divorcua nga burri pas disa mosmarrëveshjeve mes tyre. Gruaja me iniciale D.K bashkëjetoi për 3 vite me 37-vjeçarin në Kosovë, pasi u larguan nga Tirana. Autori tentoi ta shiste të dashurën, tek disa serbë për 10 mijë Euro, por ajo nuk pranoi. Më pas, çifti u largua nga Kosova për në Tiranë, dhe prej këtej për në Zvicër.

Në këtë shtet, gruaja ka punuar në disa lokale nate. Gjatë kësaj periudhë, ajo mbeti shtatzënë me 37-vjeçarin, por abortoi pas shantazheve të tij.

Gruaja me inicialet D.K u largua nga 37-vjeçari, por është përndjekur dhe ndaj saj është ushtruar dhunë psikologjike nga autori V.T dhe gruaja e tij e parë. Nisur nga kjo situatë, Gjykata e Tiranës e ka dënuar 37-vjeçarin V.T me 1 vit burg.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...