Published On: 28 Prill, 2017

Zoti e bekoftë shtetin ligjor, me policinë, por pa dhunuesit e saj

Mustafë Shabani

Derisa policia maqedonase ishte ne bashkkoordinim te ngushte me dhunuesit nga rruga kunder rendit kushtetues, policia e Kosoves duke treguar profesionalizem te pashoq ne detyre mbron dhunuesit e rendit kushtetues mbrenda per mbrenda objekteve shteterore.
Une megjithate jam #mepolicintonedhekunderdhunuesevesigjarperiuridhekryedhikisti
Kerkoj nga shoqeria civile maturi, e sidomos nga perkrahesit e gjeneral R.H te sillen dinjitetshem si ne te kaluaren e sidomos ne protestat paqesore ku treguan kulture dhe qytetari per lirimin e tij nga pengmarrja politike, duke qene qe i njejti aktualisht eshte alternativa e vetme per vendin!!!

Zoti e bekofte shtetin ligjor #mepolicin por pa dhunuesit e saj te cilet kane kapur qdo pore te jetes!!!

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...