Published On: 12 Prill, 2016

‘Zogun’ e ka ma të mirë prej krejtve! Shota në rolin e Dianës

 

 

A ju kujtohet këngëtarja që bëri namin, me ‘zogun’ e kam ma të mirë se të krejtve? Ajo ishte pjesë e serialit ndoshta më të mirë të prodhuar ndonjëherë nga ndonjë shtëpi filmike në Kosovë. Shota Baraliu, kishte një nga rolet më pikante në serialin “Qyteti pa lumë”.

Aktorja dhe këngëtarja ekstravagante në portretizimin e femrës moderne kosovare në rolin e Dianës në serialin “Qyteti pa lumë”. Për më shumë shikojeni videon dhe do ta kuptoni raportin e personazhit me biznesmenin që e len Dianën, derisa në pjesën e takimit me të riun student e kërkon unazën në gisht. SHQIPTARI.EU

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ja-cilat-jane-tri-kerkesat-e-amerikes-per-isa-mustafen-e-kadri-veselin/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...