Published On: 27 Maj, 2016

Zogu i Tiranës “tradhton” të dashurën, i ngelin duart te zogu i Iva Alikos

Zogu i Tiranës ka ditur si të marrë vëmendjen e lajmeve rozë duke u bërë një nga më të komentuarit në media. Pas fotove nudo dhe të nxehta mes tij dhe të dashurës, Hermes Nikaj ka postuar një foto me Iva Alikon.

Por kjo foto nuk është dhe aq e pafajshme, pasi duart e buta të Zogut të Tiranës janë të vendosura mbi zogun e Iva Alikos. Ata në fakt janë shoqëruar shumë shpesh me njëri-tjetrin dhe konsiderohen miq shumë të mirë, megjithëse kjo foto ngjall dyshime. Po e dashura e Hermes Nikaj çfarë mendon, apo mund të jetë thjesht një foto artistike?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...