Published On: 8 Gusht, 2016
Bota |

Zjarri i madh afër ‘O2 Arena’ në Londër (Video)

Më shumë se 100 zjarrfikës janë duke u mundur ta shuajnë zjarrin e madh afër Arenës së njohur “O2” në Londër, njofton The Independent.

Brigada e zjarrfikësve në Londër ka pranuar më shumë se 50 telefonat për ndihmë nga zjarri i madh.

Zjarrfikësit po përballen me intensitet të lartë të flakëve dhe tymit të dendur.

Ende nuk është bërë e ditur se nga çfarë është shkaktuar zjarri. /klankosova/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...