Published On: 25 Shtator, 2016

Zjarr në pompë të derivateve në Prishtinë

Një zjarr ka përfshirë pak pas mesnate një objekt përcjellës të një pompe me derivate në Prishtinë.

Dëmet llogariten në vlerë prej 10 mijë eurosh.

Policia e Kosovës njofton se ngjarja ka ndodhur saktësisht në orën 00:18.
“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se për arsye të pa njohura është përfshirë nga zjarri objekti përcjellës i pompës së derivateve. Njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Sipas viktimës vlera e dëmit është rreth 10.000 euro. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë.

Po ashtu nga flakët është përfshirë edhe një shtëpi në Fushë Kosovë.
“Lagja 28/29, Fushë Kosovë, 24.09.2016-04:25. Viktima femër K-Ashkali ka raportuar se për arsye të pa njohura është përfshirë nga zjarri shtëpia e saj dhe e njëjta është djegur në tersi . Njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin, përderisa nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e PK-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...