Published On: 21 Maj, 2016

Zjarr në pallatin e Sali Berishës (Foto – Video)

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në pallatin ku jeton ish-kryeministri Sali Berisha.

Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën ndërsa zjarrfikësja ka mundësuar shuarjen e flakëve.

Sipas informacioneve, fotove e videove të mbërritura në redaksinë e Express në Tiranë, zjarri ka rënë në një banesë në katin e shtatë të pallatit që ndodhet në rrugën e Elbasanit, në atë që të gjithë e njohin si “Rrugica e Salës”.

Flakët kanë sjellë dëme të vogla materiale dhe fatmirësisht pa të lënduar në njerëz. Policia e mbërritur në vendngjarje pritet të hedhë më shumë dritë mbi shkaqet e rënies së zjarrit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...