Shqipëria

Zjarr në Manati të Lezhës, banorët kërkojnë ndihmë: Flakët po i afrohen banesave

Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në fshatin Manati të Lezhës dhe është shumë pranë zonës së banuar.

Një qytetar shkroi në Opinion.al duke kërkuar ndihmë nga autoritetet që të ndërhyjnë në kohë pasi flakët kanë përfshirë malin e Manatisë dhe po rrezikojnë disa banesa.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *