Published On: 21 Prill, 2017

Zjarr i madh shpërthen në një fabrikë në Tiranë

  • Një zjarr i madh raportohet se ka përfshirë një fabrikë këpucësh në kryeqytet pasditen e sotme.
  • Fabrika ndodhet në zonën e Kombinatit.

Policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë vënë nën kontroll flakët. Aktualisht, nuk raportohet për persona të plagosur, por vetëm për dëme material.

Deri më tani, mbetet ende mister shkaku i rënies së zjarrit, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të flakëve.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...