Published On: 9 Korrik, 2017

Zjarr i madh në Tepelenë, rrezikohen të digjen banesat dhe spitali

Një zjarr i përmasave të mëdha, i rënë në kodrën mbi Tepelenë, po përhapet me shpejtësi drejt qytetit.

Prej përhapjes së flakëve rrezikohen banesat e lagjes “15 Shtatori”, spitali dhe depot e ujit.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...