Published On: 22 Gusht, 2016

Zidane zbulon të ardhmen e Rodriguezit

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka zbuluar se James Rodriguez është i lumtur në ekip

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për James Rodriguezin, për të cilin po spekulohet se po kërkohet nga Chelsea dhe Arsenal.

Trajneri francez këmbëngul se mesfushori kolumbian është i lumtur në Snatiago Bernabeu, duke bërë me dije se ish anëtari i Monacos nuk do të largohet nga ekipi.

“Ai është mirë dhe i lumtur. Ai ka punuar dhe na ka ndihmuar për të fituar tre pikë”, ka deklaruar Zidane, pas fitores ndaj Sociedadit, kur është pyetur për të ardhmen e lojtarit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...