Published On: 8 Prill, 2016

Zidane tregon çfarë do të bëjë nëse Reali eliminohet nga Wolfsburgu

  • Zinedine Zidane ka pranuar se nëse ‘Los Blancos’ eliminohen nga Liga e Kampionëve nga Wolfsburgu, mund të japë dorëheqje në fund të sezonit

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, është i vetëdijshëm se vetëm titulli i Ligës së Kampionëve, mund ta shpëtojë postin e tij.

Mirëpo, Reali u mposht 2:0 si mysafirë i Wolfsburgut dhe do të kenë punë të vështirë të martën mbrëma në Santiago Bernabeu, të cilëve u duhet një fitore me diferencë tre gola nëse duan gjysmëfinalen e Championsit.

“Nëse eliminohemi të martën është pjesë e futbollit. Do të jap llogari dhe do të vendosim në fund të sezonit”, u shpreh Zidane.

“Kjo do të jetë ndeshja jonë më e madhe deri më tani gjatë këtij sezoni”, shtoi francezi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...