Published On: 6 Janar, 2016

Zidane synon transferimin e parë te Reali

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane, raportohet se ka bërë kërkesë te bordi i klubit për të transferuar sulmuesin Mario Gomez në afatin kalimtar të janarit.

Është raportuar se trajneri francez dëshiron një sulmues i ri për të përkrahur Karim Benzeman.

Sipas të përditshmes turke “Milliyet”, sulmuesi i Besiktasit është i preferuari i Zidane dhe gjatë këtij sezoni ka realizuar 15 gola në 22 paraqitje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...