Published On: 23 Prill, 2016

Zidane shpreson që Benzema të kthehet sa më shpjet, ja sa mund të mungojë francezi

Pas ndeshjes Zinedine Zidane është pyetur për lëndimin e Karim Benzemas dhe tekniku nuk ka thënë shumë, por shpreson që mos të jetë diçka serioze.

Trajneri i Los Blnacos shpreson që ylli francez të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve.

“Shpresoj që lëndimi mos të jetë serioz dhe kështu ai të jetë i gatshëm për të martën”.

“Ne do të vlerësojmë me kujdes gjendjen e tij. Por, besoj se goditja nuk ishte e rëndë, më shumë nuk mund të them tani”.

Sipas shtypit spanjoll Benzema rrezikon seriozisht sfidën ndaj Cityt dhe Reali do të ishte më fat sikur francezi të ishte i gatshëm për fundjavë ndaj Real Sociedadit. /Telegrafi/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...