Published On: 30 Maj, 2017

Zidane: Kujdes, ky është lojtari më i rrezikshëm i Juventusit

  • Zidane mendon se rreziku kryesor në finale të Ligës së Kampionëve do të vijë nga Paulo Dybala

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka mbajtur konferencë për media para finales në Ligën e Kampionëve me Juventusin, që zhvillohet me 3 qershor në Cardiff.

Trajneri i Los Blancos beson se Paulo Dybala është rreziku kryesor për Realin.

“Dybala? Po, ai është rreziku kryesor, numër një. Të gjithë janë të mirë, por Dybala është më i miri. Gjithashtu po bëjnë mirë Higuaín, Alves… Njësoj si në Madrid, mund të flasësh për dikë në veçanti, por të gjithë janë të mirë”, deklaroi Zidane.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...