Published On: 27 Shkurt, 2016

Zidane: Ja XI më e mirë e Premier Ligës ndonjëherë

  • Trajneri i skuadrës së Real Madridit, Zinedine Zidane e ka përmbledhur njëmbëdhjetshen më të mirë startuese në Premier Ligë. 

Vlen të theksohet se legjenda franceze ka zgjedhur 6 ish-lojtarë të Manchester United si disa nga lojtarët më të mirë që kanë luajtur në Premier Ligë ndonjëherë. Ja dhe formacioni i zgjedhur nga Zinedine Zidane./veqsport.com/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...