Published On: 16 Janar, 2016

Zidane i lumtur me skuadrën

  • Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se është i kënaqur me lojtarët aktual që janë në ekipin e tij.

Ai ka thënë se ende nuk ka biseduar me klubin për përforcimet, por një gjë të tillë tani ia ka ndaluar edhe FIFA, transmeton Koha.net shkrimin e Sky Sports.

Ditë më parë FIFA ka dënuar Real Madridin dhe Atletico Madridin me dy afate mostransferim të lojtarëve.

“Deri më tani nuk kemi folur për përforcimet. Jam i lumtur me skuadrën që kam”, është shprehur Zidane në prag të takimit me Sporting Gijonin në kuadër të La Ligas.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...