Published On: 20 Maj, 2017

Zidane fton 25 lojtarë për ndeshjen ndaj Malagas, edhe lojtarët e lënduar (Foto)

  • Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Malagas

Trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane ka ftuar 25 lojtarë për ndeshjen e fundit ndaj Malagas, e cila do të vendos edhe titullin e Kampionit të Spanjës.

Në mesin e lojtarëve, anë ftuar edhe tre lojtarët e lënduar, Gareth Bale, Pepe dhe Carvajal, ashtu sikurse edhe djali i tij, Enzo Zidane.

Realit në këtë takim i duhet vetëm një pikë për të fituar titullin e 33’të, të parin pas pesë viteve. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...