Published On: 8 Janar, 2016

Zidane e konfirmon të ardhmen e Ronaldos

Trajneri i ri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka insistuar se Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga klubi.

Zinedine Zidane ka njoftuar klubet rivale Manchester United dhe Paris Saint-Germain se nuk kanë shans të transferojnë Cristiano Ronaldon nga Real Madrid.

“Cristiano Ronaldo është i patransferueshëm”, deklaroi Zidane në konferencë për shtyp.

“Ai është shpirti i këtij ekipi. Derisa është këtu, nuk do të largohet”, u shpreh ai.

“Cristiano do të luajë në krah, ku do që të ndihet më mirë. Nuk do të flas shumë me të. Dua që ai të jetë i lumtur”, theksoi “Zizou”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...