Published On: 10 Janar, 2016

Zidane bën gati 200 milionë për dy superyje

Pasi ka marrë drejtimin e skuadrës së Real Madrid, Zinedine Zidane është duke përgatitur edhe ofertat e para që në Santiago Bernabeu të sjell futbollist që sipas tij klubi ka nevojë.

Janë 200 milionë funta që Zidane raportohet se do t’i shpenzojë për të blerë, Paul Pogban e Juventusit dhe Eden Hazardin e Chelsea, transmeton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...