Published On: 27 Prill, 2017

Ziadin Sela: U sulmuva nga dhunuesit e parlamentit!

Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela në një prononcim për Strugalajm.com konfirmon se edhe ai ka qenë shënjestër e grupit që sulmoi deputetët në parlamentin e Maqedonisë.

Edhe pse nuk pranoi të flas më shumë, nuk dha  detaje Sela, por konfirmoi se ai ishte rrethuar dhe ndaj të tij është ushtruar dhunë. Sot në Maqedoni ndodhi e paimagjinueshmja ku deputetët u sulmuan nga një grup dhunuesish pas zgjedhjes së Talat Xhaferit në krye të parlamentit.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...